Alleceny.pl to porównywarka cen oraz aktualne gazetki promocyjne w sklepach stacjonarnych

Alleceny.pl to porównywarka cen oraz aktualne gazetki promocyjne w sklepach stacjonarnych – Biedronka, Lidl, Carrefour, Tesco i inne

Portal Alleceny.pl to odpowiedź na trendy „smart” i rosnące potrzeby klientów. Sami o sobie piszą #WiemyGdzieNajtaniej. Serwis jest największa wyszukiwarką i porównywarką cen w polskim internecie. Jeśli chcesz wiedzieć gdzie jest najtaniej – dobrze trafiłeś. Ponad 120 000 produktów, 5 000 promocji tygodniowo, 35 sieci handlowych, 242 sklepy internetowe.

Serwis odpowie czy taniej zrobisz zakupy w Carrefourze czy Tesco. A może jednak najtaniej będzie w Biedronce? Sprawdź sam!

Nadrzędnym celem strony internetowej Alleceny.pl jest przedstawianie najlepszych ofert ze wszystkich sklepów w kraju. Bez zbędnych ściem i reklam. Parafrazując znane powiedzonko – całe promocje cały czas. Chcąc zapewnić pełen komfort i mobilność przydatną na codziennych zakupach serwis poszedł krok dalej i posiada także swoją aplikację, która jest dostępna na wszystkie systemy – OS X, Android i Windows Phone. Dlatego szukać produktów i przeglądać gazetki promocyjne możesz kiedy tylko zechcesz. Możesz to robić w pracy, na uczelni, w tramwaju i w domu.

Chcesz zrobić zakupy czy przejrzeć gazetki promocyjne?

Serwis podzielony jest na dwie główne sekcje – zakupy internetowe i gazetki promocyjne. W pierwszej sekcji znajdziemy mnóstwo produktów ze sklepów tradycyjnych oraz tych oferujących sprzedaż internetową. Strona ma zbudowaną porównywarkę cenową, dlatego mamy pewność znalezienia najlepszej oferty wśród wszystkich sklepów. Wśród nich są m.in. Rossmann, Douglas, Carrefour, Agito, Home, Sephora, Netto, Selgros, Tesco i wiele wiele innych. W celu ułatwienia poszukiwania najlepszych okazji – stworzono odpowiednie kategorie produktów, takie jak: promocje, alkohole i papierosy, napoje i woda, kawa i herbata, chemia gospodarcza, artykuły sypkie, artykuły dla zwierząt, mięso i wędliny, sekcja dla dzieci oraz wszystkie kategorie razem spięte.
Każda kategoria dodatkowo podzielona jest na podkategorie, które szczegółowo pozwalają szukać artykułów, które nas interesują. Przykładowo chemia gospodarcza jest podzielona na ogrodnictwo, środki chemiczne, zwalczanie owadów itd. Ponad dwa miliony użytkowników w Polsce pozwoliło na stworzenie mechanizmów ujawniających statystyki produktów, które preferują klienci. Z tego powodu prawdopodobnie zaraz znajdziesz to, co cię najbardziej interesuje.

Na Alleceny.pl są wszystkie aktualne gazetki promocyjne

Jeszcze ciekawiej prezentuje się druga część serwisu, która została poświęcona gazetkom promocyjnym. Możemy tam znaleźć wszystkie największe sieci sklepów w Polsce. Aktualne gazetki sklepów udostępnia dla serwisu m.in. PoloMarket, ABC, Aldi, Alma, Auchan, Biedronka, Netto, Stokrotka, Selgros, Kaufland, Żabka i inne sieci handlowe. Poza stricte podziałem na sklepy i ich promocje do wyboru są także kategorie – alkohole i papierosy, chemia gospodarcza, garmażeria, kosmetyki, mięso i wędliny, mrożonki, nabiał, napoje i woda, pieczywo, owoce i warzywa, słodycze oraz zdrowa żywność. Możesz na bieżąco sprawdzić jakie są aktualne promocje w interesującej cię kategorii produktów. Jednym słowem wszystko.

Serwis jest narzędziem bardzo przydatnym dla osób planujących większe zakupy oraz dla… wszystkim mam! Niejedna rodzicielka potrafi objechać wszystkie sklepy w mieście szukając najlepszych promocji. Przykładowo mięso kupują w sklepie Netto, ponieważ akurat tam jest promocja a po inne rzeczy jadą do sklepu Biedronki. Jednak mamy już nie muszą zapamiętywać wszystkich cen na pamięć, gdyż aktualne ceny mogą sprawdzić na swojej własnej kanapie i w wygodnych kapciach. Jednym słowem dzięki serwisowi można zaoszczędzić bardzo dużo czasu i przede wszystkim odpocząć od makulatury zawalającej skrzynki pocztowe.

Strona jest również przydatnym partnerem sieci handlowych, gdyż oferuje współpracę opierającą się na udostępnianiu statystyk obejmujących realny wzrost wyników sprzedaży, zwiększenie widoczności produktów, większy ruch na stronie oraz przede wszystkim dodarcie do nowych klientów i statystyk o produktach oraz poznanie opinii samych zainteresowanych na temat promocji, sklepu oraz oferowanych produktów.

5 myśli na temat “Alleceny.pl to porównywarka cen oraz aktualne gazetki promocyjne w sklepach stacjonarnych”

  1. Dzisiaj koleżanka zaproponowała mi,że pójdziemy na zakupy do Auchan.Nie chciałam iść ,ale powiedziała,że są super promocję na kosmetyki i ubrania.Zapytałam się z kont ma takie informacje,odpowiedziała z porównywarki produktów które są na allecenypl. I rzeczywiście było wiele rzeczy w tak niskich cenach.Ja również będę teraz wchodzić na stronę i oglądać gazetki promocyjne.

    1. Hej Marto,jeśli ja czegoś nie kupię w promocji to dzień uważam za zmarnowany.Fajnie,że dzięki stronie alleceny.pl mogę porównać promocje w sklepie który mi odpowiada.Moim ulubionym sklepem jest Biedronka,bo zawsze są tak dobre promocje,że zawsze muszę coś kupić.Niskie ceny są dla mnie bardzo ważne jak oglądam gazetkę reklamową.

  2. Ja również uwielbiam te wszystkie promocje,szczególnie takie które mają -40%,bo takie bywają.Ja mam sentyment do Lidla i zawsze robię zakupy tam.Dobrze że jest jak zobaczyć wszystkie promocje,wchodzisz na stronę alleceny.pl i masz porównanie cen w kilku gazetkach promocyjnych sklepów który nam odpowiada.

  3. Do niedawna nie wiedziałam,że jest taka strona która jest porównywarką cenową alleceny.pl na której są gazetki promocyjne wszystkich sklepów.I tak ,możesz sobie wybierać najkorzystniejsze ceny za jakie chcesz kupić.Moim sklepem okazała się Biedronka,bo jest dużo rzeczy w niskich cenach,i co dziennie są promocje na inne artykuły.

    1. Po waszych wpisach weszłam na stronę alleceny.pl i zobaczyłam bardzo korzystne promocje.I tak postanowiłam,że każdego dnia będę chodziła do innego sklepy.Tym sposobem będę miała to czego chcę w atrakcyjnych cenach. Dzieki gazetkom reklamowym mam pewność zawsze niskich cen i zaoszczędzenia pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *